ÇÖZÜMLER
  Yazılım
  Hosting
  Web Tasarım
  Danışmanlık
 
Bizde size uygun bir çözüm mutlaka vardır. Talep ya da problemlerinizi bizimle paylaşın..
 
Danışmanlık

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

Web sitesi konusunda kendinizi yetersiz mi görüyorsunuz? Web sitesinizi yayınlayana kadarki süreç size karmaşık mı geliyor? Bu süreçleri sizin yerinize Çetin Bilişim olarak biz gerçekleştiriyoruz. Domain alımı, hosting işlemleri, sitenizi tasarlama ve kolayca sitenizi yönetebilmeniz için gereken yazılımları sizin yerinize biz ayarlıyoruz. Yapmanız gereken sadece iletişim formumuzu doldurup bize göndermeniz.

Çetin Bilişim, sektördeki deneyimini önemli kararlarınıza destek olmak üzere hizmetinize sunar. İhtiyaçlarınızın belirlenmesinde, ürün değerlendirme aşamasında, maliyetlerin karşılaştırılmasında, Çetin Bilişim yanınızda yer alarak doğru kararlar vermenize yardımcı olur, risklerinizi azaltır.

Teknik Danışmanlık Hizmetleri

İnternet üzerinden tüm dünyanın kullanımına ve beğenisine açtığınız web tabanlı uygulamanız veya üyelik sisteminiz, ayrı bir uzman kuruluşun denetiminden geçmediği takdirde, kurumsal bilgilerinizin güvenliği açısından büyük riskler taşıyor olabilir. Çok küçük dikkatsizlikler ve hatalar, internet ortamında yer alan bilgilerinizi kötü niyetli saldırılara karşı savunmasız bırakabilir.

Çetin Bilişim, uygulamalarınızı teknik incelemeden geçirir, bilinen saldırı yöntemleri ile testler uygular ve hazırladığı raporlarla bulunan açıkların giderilmesi için gereken tüm hizmetleri sunar. Ayrıca, ağ güvenliği denetimi, veritabanı performans analizleri, internet sitesi performans analizleri Çetin Bilişim'in teknik danışmanlık hizmeti verdiği diğer konulardır.

 
Copyright © 2008 çetin bilişim internet teknolojileri